Bike park Mýto pod Ďumbierom

Bikepark

Prvý BIKE PARK na horehroní

Pokiaľ si chcete užiť adrenalín na bicykli určite Vám odporúčame BIKE PARK v Mýte pod Ďumbierom. Trate sú pripravené pre úplných začiatočníkov, deti, freeridera či downhillera. Na veku absolútne nezáleží, stačí si vybrať to, čo komu vyhovuje. K dispozícií máte v stredisku požičovňu bicyklov, E-bikov, kolobežiek, odrážadiel, požičovňu cyklo príslušenstva, servis a MTB školu. Vám stačí len prísť a užiť si super jazdu.

Po perfektnom výkone určite vyhladnete a tak môžete kalórie doplniť v reštaurácii s terasou. Môžete sa kochať pohľadom na zdolanú trať a cítiť sa ako víťaz.

BIKE PARK LANOVKA a zjazdové trate sú k dispozícii v letnej sezóne v dňoch piatok, sobota, nedeľa v čase 10:00 - 17:00 h.

BIKE PARK ATRAKCIE a bar s terasou sú k dispozícii v dňoch pondelok - nedeľa v čase 10:00-17:00.

Downhill

Náročný trail pre skúsených jazdcov. Obsahuje klopené zákruty, odklonené zákruty, skoky, zmiešaný povrch, prejazdy lesným porastom.

Freeride A

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Freeride B

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Family

Nenáročný trail bez skokov a prekážok. Obsahuje prírodné nerovnosti, mechanicky upravený a trávnatý povrch.

PUMPTRACK

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností všetkých jazdcov na bicykloch. Jazdí sa prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním.

Kids skill trail

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností malých jazdcov na bicykloch.

Mini dual slalom

Je určený pre najmenších jazdcov a pretekárikov na bicykloch alebo odrážadlách. Na začiatok trate sa pohodlne vyvezú na páse.

Viac na webe: https://www.kopeczabavy.sk/bike-park

Bikepark trate mapa small