Escape room Brezno - čarodejnice

Carodejnice

Escape room čiže úniková miestnosť Vám ponúka zážitkovú hru so silným príbehom a štylizovaným prostredím postavenú na logickom myslení, dôvtipe a spolupráci v tíme. Vašou úlohou je vyriešiť zápletku príbehu a dostať sa za 60 minút z miestnosti, v ktorej zažijete pocit strachu, stresu, zúfalstva, ale aj radosti z každej vyriešenej úlohy, ktorá Vás vedie o krok bližšie ku otvoreniu dverí. Úniková hra je známa aj pod pojmom exit game alebo escape game.

Hra je určená pre 1-5 hráčov a nie je určená pre slabé povahy, osoby s klaustrofóbiou a neodporúčame pre osoby mladšie ako 15 rokov.

  • Hru neodporúčame ľuďom s klaustrofóbiou a pod 15 rokov.
  • Hru môžu navštíviť aj mladšie deti so sprievodom rodičov.

Úniková hra je zážitkový typ hry, ktorá sa odohráva v uzavretej miestnosti. Hra je podčiarknutá výrazným príbehom, ktorý spoločne s podkreslenou hudbou a zvukom, ladeným interiérom a dekoráciami dotvorí atmosféru a povzbudzuje ku prijatiu hry ako reality. Hráči majú za úlohu vyriešiť zápletku príbehu, ktorá obvykle končí únikom z miestnosti a to v danom časovom limite. Úniková hra je známa aj pod pojmom exit game alebo escape game.

Kontakt

adresa: Mýto pod Ďumbierom 64, 976 44 Mýto pod Ďumbierom
telefón: 0915 99 66 39
E-mail a web: [email protected], http://www.escapebrezno.sk