Multifunkčná miestnosť

K dispozícií je podkrovná miestnosť o rozlohe 60 s vlastnou kúpeľnou a nápojovou kuchynkou. Miestnosť má príjemnú atmosféru s vysokým ( ihlanovým ) stropom. Je celý otvorený no zároveň si v ňom každý vie nájsť svoj kútik. V celej miestnosti je komfortný mäkký koberec. Do miestnosti sa vstupuje cez samostatné uzavreté schodisko s malým posedením do ktorého je vstup z chodby na 1. poschodí. Na oknách sú inštalované zatemňovacie rolety, takže v prípade potreby absolútnej/čiastočnej tmy aj počas dňa Vám vieme vyhovieť. Miestnosť má inteligentné osvetlenie s jednotlivými scénami pre rôzne využitie miestnosti.

Miestnosť pre Vás vieme pripraviť v nasledovných variantoch:

  1. Hracia miestnosť s kinom - stolný futbal, hrací stôl, futóny s vankúšmi, kvalitná 4K projektor s 300´´ plátnom
  2. Semináre, Workshopy, joga, meditácie – čistý priestor, k dispozícií je 12 ks karimatiek
  3. Školiaca a zasadacia miestnosť – 15 ks stoličiek, 3 ks stôl 120 x 70 cm, projektor, plátno, flip chart, písacie dosky
  4. Izba na spanie – 6 ks futón s postieľaním.

Hracia miestnosť s kinom

Ideálny a kreatívny priestor pre deti, ktoré sa tu vyšantia. Je výbornou alternatívou aj v prípade horšieho počasia.

Okrem stolného futbalu a hracieho stolu je k dispozícií aj kvalitný projektor s 4K obrazom a 300´´ plátnom, kde bude sledovanie filmov či rozprávok nezabudnuteľný zážitok bez boľavých očí vyťahaných od displeja. Projektor má výbornú svietivosť, takže sledovanie nie je problém aj počas dňa. Miestnosť má inteligentné osvetlenie a tak je navodenie príjemnej atmosféry zaručené.

Semináre, Workshopy, joga, meditácie

Aj na dopyt od našich hostí a záujemcov, sme vytvorili nový útulný a inšpiratívny priestor. Veríme, že vás osloví a čoskoro si ho vyskúšate.

Radi privítame rôzne organizované pobyty pre ktoré je tiež k dispozícií:

- nápojová kuchynka
- 12 x karimatiek
- 6 x schiatsu futony
- nastaviľná intenzita svetla
- možnosť na 99% zatemniť miestnosť
- kúpeľna ( WC, umývadlo, sprcha )
- ozvučenie

Školiaca a zasadacia miestnosť

Samostatný priestor pre Vaše firemné porady, školenia či workshopy. V chate tak máte priestor pre každú činnost vášho tímu.

Kapacita: zasadačka 13 miest školenia 15 miest na sedenie

Technické vybavenie:
- premietacie plátno 300" ( 225 x 125 cm )
- kvalitný projektor
- flip chart - písacie dosky

Izba na spanie

Miestnosť Vám vieme pripraviť ako izbu s možnosťou spania na šiestich futónoch (japonský matrac) s kompletným postielaním, osuškou a uterákom.

K dispozícií je malá nápojová kuchynka s chladničkou, kúpeľňa s toaletou, sprchou a umývadlom. Schody do miestnosti sú od hlavnej chodby oddelené dverami, pri schodisku sa nachádza malé posedenie s knižnicou.