Ubytovanie

V Horskej Vílenke dbáme o to, aby ubytovanie bolo príjemným zážitkom počas dňa aj noci. Priestory sú krásne presvetlené, vždy dôkladne upratané, vybavené úložnými priestormi na oblečenie a iné drobnosti. Na nočných stolíkoch sú umiestené nočné lampy vhodné na večerné čítanie. V posteliach nájdete kvalitné strunové matrace, páperové v prípade potreby aj antialergické vankúše, kvalitné textílie a uteráky a ekologické toaletné potreby.

V Horskej Vílenke v Nízkych Tatrách je možné ubytovať spolu 19 osôb v troch dvojlôžkových izbách, dvoch trojlôžkových izbách a veľkom rodinnom apartmáne s dvomi samostatnými spálňami, obývačkou s jedálenským stolom a kuchyňou. K dispozícií je pre hostí aj do detailu navrhnutá spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchyňou, barom, kachľovým krbom a jedálenskou časťou.

Rodinný apartmán na poschodí

Priestranný rodinný apartmán je vhodný pre dve samostatné rodiny alebo rodinu so starými rodičmi. Má vlastnú chodbu, dve samostatné veľké spálne ( jednu s krbovou pieckou), obývačku s jedálenským stolom a kuchyňou a veľkú „3 izbovú“ kúpeľňu – samostatný sprchovací box a vaňa, samostatné WC, samostatný priestor s umývadlami.


Dvojposteľová izba na poschodí

Malá, slnečná a romantická izba s kúpeľnou sa zapáči hlavne zaľúbeným párom.


Dvojposteľová izba na prízemí č.1

Veľmi príjemná izba s prepracovanou kúpeľnou s možnosťou doložiť detskú postieľku.


Dvojposteľová izba na prízemí č.2

Priestranná izba s možnosťou detskej postieľky a kúpeľnou cez chodbu.


Trojlôžková izba s kúpeľnou


Trojlôžková izba s kúpeľnou vhodná pre imobilných


FOTOGALÉRIA

Rodinný apartmán na poschodí


Dvojposteľová izba na poschodí


Dvojposteľová izba na prízemí č.1


Dvojposteľová izba na prízemí č.2


Trojlôžková izba s kúpeľnou


Trojlôžková izba s kúpeľnou vhodná pre imobilných


Spoločenská miestnosť