Záhrada

Po privítaní Vás exkurziou po chate vovedieme do časopriestoru oddychu a pokoja. Očarí Vás priestranný wellness, záhrada, altánok s výhľadom na detské ihrisko, priestranná spoločenská miestnosť či samostatná obývačka s detským kútikom.

Máte radi Letné grilovačky? - Altánok a záhrada

Praskajúci oheň, víno s priateľmi, nekonečné debaty alebo príjemné ticho pod hviezdami. Zabavte sa pri žolíkovi či pomaly už historických dostihoch a užite si príjemné chvíle s najbližšími. Odvážnych, ale aj unavených v altánku poteší váľanda.

Dominantný VULCANO gril čaká na Vašu obľúbenú zeleninu a mäsko či pozbierané hríbiky. Gulášik pre celú rodinu pripravíte zase v nerezovej kotline.

Aktivity pre deti – detské ihrisko

Deti sa na záhrade bezpečne prehrajú, a najlepšie je, že ich máte v dohľade z oddychovej zóny altánku či wellness. Vyšantia sa na hojdačkách, šmýkačke, malkáči sa radi zarobotia v pieskovisku, a už skoro veľkáči sa môžu dosýtosti vyskákať na trampolíne.

V prípade záujmu zabezpečíme opatrovateľskú službu so zodpovednou osobou. Deti sa zabavia, zahrajú hry, zaspievajú, nakreslia obrázky, zatiaľ čo Vy máte čas na wellness, masáže, romantický výlet či večeru.

Dlhoročným saunovaním vyladené wellness

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Vonkajší bazén, fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén je to, čo si v našej chate zamilujete. V prípade rodín s deťmi, nebudete musieť počúvať "kedy už pôjdeme na kúpalisko". Stačí vyjsť na dvor, deti sa vyčľapkajú a rodičia si oddýchnu bez ďalších investícií a šoférovania.

Pre dospelých nie je lepší pocit, ako sa po túre vyvaliť do bazéna a zregenerovať boľavé nohy, poprípade si vychutnať romantické večerné kúpanie pod hviezdami.