Wellness

Fínska sauna

Jakuzzi

Vonkajší bazén

Masáž

Odpočinková miestnosť

Solárna sprcha

Ochladzovacia kaďa

Jóga

Wellness v súkromí

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu.

Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén je to, čo si v našej chate zamilujete. V prípade rodín s deťmi, nebudete musieť počúvať "kedy už pôjdeme na kúpalisko". Stačí vyjsť na dvor, deti sa vyčľapkajú a rodičia si oddýchnu bez ďalších investícií a šoférovania.

Pre dospelých nie je lepší pocit, ako sa po túre vyvaliť do bazéna a zregenerovať boľavé nohy, poprípade si vychutnať romantické večerné kúpanie pod hviezdami.

Masáže v bylinkovej masérmi

V každodennom zhone niet čas na masáž, a ak sa aj nejaký nájde, za masážou je nevyhnutné cestovať. U nás máte možnosť dať si masáž hneď po saune alebo kúpeli v jakuzzi a to je snom asi každého. V našom privátnom wellness si vychutnáte masáž naplno iba Vy a Vaši najbližší. Deti sa zatiaľ zabavia v kolektíve kamarátov alebo so starkými. Vy máte konečne čas a ideálny priestor si vychutnať príjemnú relaxačnú masáž s našim skúseným masérom alebo dostať telo do poriadku s fyzioterapeutom.