Stravovanie

Raňajky, ale aj kompletné stravovanie Vám radi zabezpečíme priamo na chatu formou cateringu. Na grilovačku Vám vieme prepožičať nášho gril majstra, ktorý ponúka kompletnú prípravu i servírovanie hotových špecialít. Reštauráciu s domácou kuchyňou nájdete približne 100 m od chaty a výbornú letnú kaviarničku vzdialenú do päť minút pešou chôdzou.

Raňajky

Zobuďte sa ráno v Nízkych Tatrách. Kvalitné ubytovanie s poctivými raňajkami je základ každej dovolenky či firemného pobytu. Vychutnajte si ich v lete na záhrade alebo v spoločenskej miestnosti. Raňajky pripravujeme z kvalitných surovín tak, aby si každý našiel to svoje. Praženičky na masle, volské oká či párky Vám pripravíme na požiadanie vždy čerstvé a teplé.

V prípade raňajok počas dlhších pobytov pre Vás pripravíme po večernej dohode aj rôzne pomazánky, zapekané tousty, krupicovú kašu, vločky či domáci puding pre malých aj veľkých.

Grilovanie a gulášik

Vulcano gril vyzerá ako obyčajné ohnisko, no po grilovačke na ňom je každý potešený jeho nespočetnými možnosťami a výhodami. Pripravíte si tu kompletnú grilovačku pre 20 osôb, v nerezovom voku uvaríte výborné soté, menší gulášik alebo omáčky.

K dispozícií je aj 30 l nerezová kotlina na guláš a pripravená je aj veľká naberačka s varechou, tú veríme, že použijete len na miešanie toho gulášu.

Catering

Chutné jedlo patrí ku každej dovolenke či firemnej akcií. Zabezpečíme raňajky, coffee breaky, občerstvenie syrové a masové misy, obedy, večere, grilovačky.

Zebezpečiť Vám vieme aj profesionálneho gril majstra, ktorý pripraví všetko pred Vašimi očami. Vychutnať si môžete:

  • Steaky
  • Špízy
  • Kotlety
  • Hamburgery
  • grilovanú zeleninku
  • grilovaný syr
  • pečené zemiačky v pahrebe
  • čerstvý zeleninový šalát

V rámci cateringu ponúkame

Ponuka cateringu sa priebežne mení, aby sme išli s najnovšými trendami. Radi Vám tú aktuálnu zašleme na požiadanie.

Raňajkové bufetové stoly

Coffee break

samoobslužne, káva, čaje, limonády

Grilovačka

hovädzí steak, steak s bravčovej panenky, roštenka, kurací špíz, grilovaný syr, grilovaná zelenina, pečený zemiak, dpy, čerstvý šalát, domáci kváskový chlieb

Pečené mäsové špeciality

pomaly pečené bravčové rebierka, hovadzie rebrá v medovom cruste, pečená jahňacina, kuracie krídelká

Losos, bravčová panenka s fazuľovými strukmi

losos, bravčová panenka s fazuľovými strukmi

Syrové a masové mysy, obložené chlebíky, tortily, hamburgery, croisanty

Štrúdľa a candy bar

Čapované pivo

urpiner, plzeň