Firemné pobyty

1 až 24 osôb

Min. 1 noc

6 spální

8 kúpelní, 8 toaliet

WiFi

8 miest pri objekte

Catering & raňajky

Wellness

Bazén

Zasadačka

Ubytovanie je vhodné pre firmy od 12 – 20 osôb. Poloha na strednom Slovensku pod vrcholmi Nízkych Tatier napovedá, že k nám je z každého kúta Slovenska blízko. Pri príchode Vás pohostíme tradičnými chuťovkami, prevedieme Vás dokonalo pripraveným čistučkým interiérom a to všetko s profesionálnym prístup a neformálnou atmosférou.

Počkajú na Vás nenáročné vychádzky ale i väčšie expedície priamo z Horskej Vílenky. Radi pre Vás pripravíme teambuilndingové aktivity na stráňach dediny Mýto pod Ďumbierom.

Ubytovanie

  • Ubytovanie v 2/3-lôžkových izbách a dvoch priestranných apartmánoch.
  • Spoločenská miestnosť s barom

Apartmány a izby

Každá izba či apartmán má svoje osobité čaro. Spálne sú priestranné, vždy pedantne upratané a do každej z nich je možné priložiť detskú postieľku. Všetky postele sú vybavené kvalitnými strunovými matracmi, páperovými vankúšmi (na požiadanie antialergické) a kvalitným textilom.

Štandardom na izbách sú osušky, uteráky, fén a na apartmánoch a v štúdiu nájdete vybavenú kuchynku s jedálenským sedením.

Apartmány a izby

Školiaca a zasadacia miestnosť

Samostatný priestor pre Vaše firemné porady, školenia či workshopy. V chate tak máte priestor pre každú činnost vášho tímu.

Kapacita: zasadačka 13 miest školenia 15 miest na sedenie

Technické vybavenie:
- premietacie plátno 300" ( 225 x 125 cm )
- kvalitný projektor
- flip chart
- písacie dosky

Multifunkčná miestnosť

Wellness v súkromí

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Vonkajší bazén, fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Wellness

Altánok a záhrada

Praskajúci oheň, víno s priateľmi, nekonečné debaty alebo príjemné ticho pod hviezdami. Zabavte sa pri žolíkovi či pomaly už historických dostihoch a užite si príjemné chvíle s najbližšími. Odvážnych, ale aj unavených v altánku poteší váľanda.

Dominantný VULCANO gril čaká na Vašu obľúbenú zeleninu a mäsko či pozbierané hríbiky. Gulášik pre celú rodinu pripravíte zase v nerezovej kotline.

Altánok a záhrada

Spoločenská miestnosť

Spoločenskú miestnosť a obývačku s detským kútikom sme navrhli tak, aby si v nej každý člen našiel svoje miesto. Kuchyňa s barom a krbom tvorí centrum diania. Barové sedenie si vychutnajú hlavne páni. Pre spoločné raňajky a večere oceníte jedálenskú časť a v obývačke si vytvoria svoj „pelech“ deti rôzneho veku. Nájdete tu hračky, detské knižky, ale aj literatúru pre dospelých a spoločenské hry pre každú vekovú skupinu. Do obývačky pohodlne vidíte z kuchyne a baru takže deti aj dospelý majú svoj kľud, pričom sa neprekrikujete, no zároveň máte mládež pod dozorom .

Bylinková masérňa

V každodennom zhone niet čas na masáž, a ak sa aj nejaký nájde, za masážou je nevyhnutné cestovať. U nás máte možnosť dať si masáž hneď po saune alebo kúpeli v jakuzzi a to je snom asi každého. V našom privátnom wellness si vychutnáte masáž naplno iba Vy a Vaši najbližší. Deti sa zatiaľ zabavia v kolektíve kamarátov alebo so starkými. Vy máte konečne čas a ideálny priestor si vychutnať príjemnú relaxačnú masáž s našim skúseným masérom alebo dostať telo do poriadku s fyzioterapeutom.

Masáže

Catering

Chutné jedlo patrí ku každej dovolenke či firemnej akcií. Zabezpečíme raňajky, coffee breaky, občerstvenie syrové a masové misy, obedy, večere, grilovačky.

Stravovanie

Prízemie a záhrada

Prizemie

Poschodie

Poschodie

Podkrovie

Podkrovie skoliacia
Podkrovie rokovacia

Teambuildingové programy

Gazdovský deň

Vyskúšajte si tradičnú prácu gazdov spod Nízkych Tatier. Otestujte si svoju silu, vytrvalosť ale aj teamového ducha na firemnej akcií v krásnom prostredí spojeným s kvalitným ubytovaním.

Vyskúšate si práce na poli, pri dreve a statku ale nakoniec okúsite aj pocit s dobre vykovanej práce.

Športový deň

Najobľúbenejšia možnosť firemnej akcie so športovými aktivitami. Jednotlivé teambuildingové aktivity sú rozmiestnené na trase s prekrásnymi výhľadmi na Nízke Tatry smerujúcej na Pohanské. Tu sa nachádza kaviarnička pohanské kde Vám pripravíme chutnú grilovačku a vychladené pivko. Z Pohanského 30 minútovou prechádzkou pokračujeme na MEGA Lavičku kde zavŕšime váš teambuildingový program spoločnou teamovou fotkou a vyhodnotením.

Aktivity:

- maxi lyže
- bungeeruning
- lukostreľka
- trojnohavica
- preťahovanie lanom
- skákanie vo vreci
- crazy okuliare

Deň prežitia

Zážitková forma teambuildingu, kde sa naučíte ako prežiť v prírode. Vyskúšate si postavenie príbytku, založenie ohňa, ako si zabezpečiť potravu a orientáciu v teréne.

Splav Hrona

Výborná teambuildingová aktivitá na teplejšie mesiaca od júna do septembra. K dispozícií sú malé aj veľké rafty, a 2 miestne nafukovacie kanoe a kompletné vybavenie na splav. Hron je nanáročná rieka na ktorej ale nájdete veľa pekných miest a kopec zábavy počas vašej firemnej akcií.

Po ceste nájdete maličké zátoky s miestnymi krčmičkami a bufetmi kde nájdete výbornú vodácku atmosféru. Splav Vám zabezpečíme s dopravou z chaty a spať na 8 miestnej dodávke alebo mikrobuse s kapacitou 21 miest.

Sprievodca

V regióne Horehronie je mnoho zaujímavých miest a možností výletov ktoré je možnosť  využiť aj pri organizácií firemnej akcií. Niektoré sú známejšie iné menej. V každom prípade  sprievodca dáva celému výletu úplne iný rozmer a vovedie Vás do miestneho diania,  zabezpečí Vám organizáciu, rezervácie, dobré jedlo a vyrieši prípadné požiadavky.


Cenník ubytovania

dohodou

/objekt/noc/1-12 osôb

len po dohode
Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 050€

/objekt/2 noci/1-12 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 450€

/objekt/3 noci/1-12 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 990€

/objekt/3 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

2 570€

/objekt/4 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

3 150€

/objekt/5 nocí/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

Ubytovacia daň obci 1 eur/osoba/noc.