Firemné pobyty

Ubytovanie je vhodné pre firmy od 12 – 20 osôb. Poloha na strednom Slovensku pod vrcholmi Nízkych Tatier napovedá, že k nám je z každého kúta Slovenska blízko. Pri príchode Vás pohostíme tradičnými chuťovkami, prevedieme Vás dokonalo pripraveným čistučkým interiérom a to všetko s profesionálnym prístup a neformálnou atmosférou.

Počkajú na Vás nenáročné vychádzky ale i väčšie expedície priamo z Horskej Vílenky. Radi pre Vás pripravíme teambuilndingové aktivity na stráňach dediny Mýto pod Ďumbierom.

Ubytovanie

  • Ubytovanie v 2/3-lôžkových izbách a dvoch priestranných apartmánoch.
  • Spoločenská miestnosť s barom

Apartmány a izby

Každá izba či apartmán má svoje osobité čaro. Spálne sú priestranné, vždy pedantne upratané a do každej z nich je možné priložiť detskú postieľku. Všetky postele sú vybavené kvalitnými strunovými matracmi, páperovými vankúšmi (na požiadanie antialergické) a kvalitným textilom.

Štandardom na izbách sú osušky, uteráky, fén a na apartmánoch a v štúdiu nájdete vybavenú kuchynku s jedálenským sedením.

Apartmány a izby

Wellness v súkromí

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Wellness

Altánok a záhrada

Praskajúci oheň, víno s priateľmi, nekonečné debaty alebo príjemné ticho pod hviezdami. Zabavte sa pri žolíkovi či pomaly už historických dostihoch a užite si príjemné chvíle s najbližšími. Odvážnych, ale aj unavených v altánku poteší váľanda.

Dominantný VULCANO gril čaká na Vašu obľúbenú zeleninu a mäsko či pozbierané hríbiky. Gulášik pre celú rodinu pripravíte zase v nerezovej kotline.

Altánok a záhrada

Spoločenská miestnosť

Spoločenskú miestnosť a obývačku s detským kútikom sme navrhli tak, aby si v nej každý člen našiel svoje miesto. Kuchyňa s barom a krbom tvorí centrum diania. Barové sedenie si vychutnajú hlavne páni. Pre spoločné raňajky a večere oceníte jedálenskú časť a v obývačke si vytvoria svoj „pelech“ deti rôzneho veku. Nájdete tu hračky, detské knižky, ale aj literatúru pre dospelých a spoločenské hry pre každú vekovú skupinu. Do obývačky pohodlne vidíte z kuchyne a baru takže deti aj dospelý majú svoj kľud, pričom sa neprekrikujete, no zároveň máte mládež pod dozorom .

Bylinková masérňa

V každodennom zhone niet čas na masáž, a ak sa aj nejaký nájde, za masážou je nevyhnutné cestovať. U nás máte možnosť dať si masáž hneď po saune alebo kúpeli v jakuzzi a to je snom asi každého. V našom privátnom wellness si vychutnáte masáž naplno iba Vy a Vaši najbližší. Deti sa zatiaľ zabavia v kolektíve kamarátov alebo so starkými. Vy máte konečne čas a ideálny priestor si vychutnať príjemnú relaxačnú masáž s našim skúseným masérom alebo dostať telo do poriadku s fyzioterapeutom.

Masáže

Catering

Chutné jedlo patrí ku každej dovolenke či firemnej akcií. Zabezpečíme raňajky, coffee breaky, občerstvenie syrové a masové misy, obedy, večere, grilovačky.

Stravovanie

Teambuildingové programy

Gazdovský deň

Vyskúšajte si tradičnú prácu gazdov spod Nízkych Tatier. Otestujte si svoju silu, vytrvalosť ale aj teamového ducha na firemnej akcií v krásnom prostredí spojeným s kvalitným ubytovaním.

Vyskúšate si práce na poli, pri dreve a statku ale nakoniec okúsite aj pocit s dobre vykovanej práce.

Športový deň

Najobľúbenejšia možnosť firemnej akcie so športovými aktivitami. Jednotlivé teambuildingové aktivity sú rozmiestnené na trase s prekrásnymi výhľadmi na Nízke Tatry smerujúcej na Pohanské. Tu sa nachádza kaviarnička pohanské kde Vám pripravíme chutnú grilovačku a vychladené pivko. Z Pohanského 30 minútovou prechádzkou pokračujeme na MEGA Lavičku kde zavŕšime váš teambuildingový program spoločnou teamovou fotkou a vyhodnotením.

Aktivity:

- maxi lyže
- bungeeruning
- lukostreľka
- trojnohavica
- preťahovanie lanom
- skákanie vo vreci
- crazy okuliare

Deň prežitia

Zážitková forma teambuildingu, kde sa naučíte ako prežiť v prírode. Vyskúšate si postavenie príbytku, založenie ohňa, ako si zabezpečiť potravu a orientáciu v teréne.

Splav Hrona

Výborná teambuildingová aktivitá na teplejšie mesiaca od júna do septembra. K dispozícií sú malé aj veľké rafty, a 2 miestne nafukovacie kanoe a kompletné vybavenie na splav. Hron je nanáročná rieka na ktorej ale nájdete veľa pekných miest a kopec zábavy počas vašej firemnej akcií.

Po ceste nájdete maličké zátoky s miestnymi krčmičkami a bufetmi kde nájdete výbornú vodácku atmosféru. Splav Vám zabezpečíme s dopravou z chaty a spať na 8 miestnej dodávke alebo mikrobuse s kapacitou 21 miest.

Sprievodca

V regióne Horehronie je mnoho zaujímavých miest a možností výletov ktoré je možnosť  využiť aj pri organizácií firemnej akcií. Niektoré sú známejšie iné menej. V každom prípade  sprievodca dáva celému výletu úplne iný rozmer a vovedie Vás do miestneho diania,  zabezpečí Vám organizáciu, rezervácie, dobré jedlo a vyrieši prípadné požiadavky.


Cenník ubytovania

dohodou

/objekt/noc/1-15 osôb

len po dohode
Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

990€

/objekt/2 noci/1-15 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1390€

/objekt/3 noci/1-15 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1790€

/objekt/3 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

2320€

/objekt/4 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

2850€

/objekt/5 nocí/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

Ubytovacia daň obci 0,70 eur/osoba/noc.