Workshopy a semináre

1 až 24 osôb

Min. 2 noci

6 spální

8 kúpelní, 8 toaliet

Vhodné pre rodiny s deťmi

WiFi

8 miest pri objekte

Catering & raňajky

Nepovolené

Wellness

Ihrisko

Joga

Wellness Horskú Vílenku sme vybavili všetkým potrebným, čo pre organizáciu Vášho semináru, workshopu, meditačného stretnutia, či jogového pobytu potrebujete.

Príjemný a harmonický priestor s premyslenou dispozíciou Vám poskytne priestor pre všetky Vaše aktivity od stravovania v spoločenskej miestnosti a v záhradnom altánku, cvičení, prednášok či meditácií až po odpočinok v privátnom wellness s výbornými masážami.

Ak plánujete pobyt a aktivity v prírode, do 200 m od Horskej Vílenky máte možnosť nenáročnej prechádzky po dedine alebo chodníčky na potulky lesom a lúkami v okolí Mýta pod Ďumbierom.

Semináre, Workshopy, joga, meditácie

Aj na dopyt od našich hostí a záujemcov, sme vytvorili nový útulný a inšpiratívny priestor. Veríme, že vás osloví a čoskoro si ho vyskúšate.

Radi privítame rôzne organizované pobyty pre ktoré je tiež k dispozícií:

- nápojová kuchynka
- 12 x karimatiek
- 6 x schiatsu futony
- nastaviľná intenzita svetla
- možnosť na 99% zatemniť miestnosť
- kúpeľna ( WC, umývadlo, sprcha )
- ozvučenie

Multifunkčná miestnosť

Spoločenská miestnosť

Príjemné prostredie spoločenskej miestnosti s kachľovým krbom poskytuje štandardne stolovanie pre 17 osôb. Nachádza sa tu plne vybavená kuchyňa, v ktorej nájde každý kuchár všetko čo potrebuje od veľkých hrncov až po ostré nože, mixér a podobne. Pre organizáciu seminárov a workshopov je dôležité, aby miestnosť určená pre stolovanie bola oddeleným priestorom od miestnosti, kde prebieha hlavné dianie (cvičenia, prednášky, meditácie a pod.) Z tohto dôvodu nájdete v objekte aj multifunkčnú miestnosť v podkroví, ktorá Vám prie tieto aktivity poskytne plnohodnotný priestor.

Wellness v súkromí

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Vonkajší bazén, fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu. Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Wellness

Apartmány a izby

Každá izba či apartmán má svoje osobité čaro. Spálne sú priestranné, vždy pedantne upratané a do každej z nich je možné priložiť detskú postieľku. Všetky postele sú vybavené kvalitnými strunovými matracmi, páperovými vankúšmi (na požiadanie antialergické) a kvalitným textilom.

Štandardom na izbách sú osušky, uteráky, fén a na apartmánoch a v štúdiu nájdete vybavenú kuchynku s jedálenským sedením.

Apartmány a izby

Stravovanie a catering

Pripraviť Vám vieme raňajky formou bufetových stolov a výborné jedlá formou cateringu podľa aktuálnej ponuky, ktorú Vám zašleme na vyžiadanie. V ponuke nájdete jedlá aj pre vegetariánov, bezlepkové a pod.. V prípade, že organizujete semináre pravidelne a máte už vlastného kuchára, vieme poskytnúť aj takúto možnosť. K dispozícií je plne vybavená kuchyňa so všetkým čo kuchár potrebuje.

Stravovanie

Bylinková masérňa

V každodennom zhone niet čas na masáž, a ak sa aj nejaký nájde, za masážou je nevyhnutné cestovať. U nás máte možnosť dať si masáž hneď po saune alebo kúpeli v jakuzzi a to je snom asi každého. V našom privátnom wellness si vychutnáte masáž naplno iba Vy a Vaši najbližší. Deti sa zatiaľ zabavia v kolektíve kamarátov alebo so starkými. Vy máte konečne čas a ideálny priestor si vychutnať príjemnú relaxačnú masáž s našim skúseným masérom alebo dostať telo do poriadku s fyzioterapeutom.

Masáže

Altánok a záhrada

Praskajúci oheň, víno s priateľmi, nekonečné debaty alebo príjemné ticho pod hviezdami. Zabavte sa pri žolíkovi či pomaly už historických dostihoch a užite si príjemné chvíle s najbližšími. Odvážnych, ale aj unavených v altánku poteší váľanda.

Dominantný VULCANO gril čaká na Vašu obľúbenú zeleninu a mäsko či pozbierané hríbiky. Gulášik pre celú rodinu pripravíte zase v nerezovej kotline.

Altánok a záhrada

Prízemie a záhrada

Prizemie

Poschodie

Poschodie

Podkrovie

Podkrovie yoga

Cenník ubytovania

dohodou

/objekt/noc/1-12 osôb

len po dohode
Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 050€

/objekt/2 noci/1-12 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 450€

/objekt/3 noci/1-12 osôb

Ceny pre pobyty jar, jeseň v pracovnom týždni nedeľa – štvrtok (v prípade dostupnosti piatok)
Každá ďalšia osoba +20€/noc

1 990€

/objekt/3 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

2 570€

/objekt/4 noci/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

3 150€

/objekt/5 nocí/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň + sezóna
v závislosti od obsadenosti

  • ubytovacia daň obci je 1 eur/osoba/noc