Celá chata

1 až 24 osôb

Min. 2 noci

6 spální

8 kúpelní, 8 toaliet

Vhodné pre rodiny s deťmi

WiFi

8 miest pri objekte

Catering & raňajky

Bezbariérový prístup

Nepovolené

Wellness

Ihrisko

Kino

Ubytovanie pre skupiny

Pre väčšinu skupín a rodín je veľmi dôležité rozloženie a dispozícia izieb. Preto sme celkový priestor uspôsobili skupinám s rôznym zložením, viacgeneračným rodinám a firmám s rôznou požiadavkou na komfort a súkromie.

Štúdio a všetky spoločné priestory na prízemí sú bezbariérové, preto sa nemusíte báť vziať na pobyt i ťažšie pohybujúcich sa členov rodiny.

Na prízemí nájdete izby, ktoré vyhovujú starým rodičom či rodinám s maličkými deťmi. Po uložení detí do postieľok to máte iba deväť krokov do wellness a 2-krát toľko k altánku. Kedykoľvek keď sa Vaše dieťatko ozve ste pri ňom do pár sekúnd. V obývačke s detským kútikom Vám radosť urobia usporiadané detské knižky a hračky, spoločenské hry pre tých starších ako aj literatúra pre dospelých. Do obývačky pohodlne nazriete z kuchyne v spoločenskej miestnosti. Na poschodí nájdete rodinný apartmán s čarovnou atmosférou z prvej etapy rekonštrukcie. Do záhrady je orientovaný priestranný mezonetový apartmán s výhľadom na lyžiarsky svah. Menšia oddelená dvojlôžková izba poteší zase staršie deti alebo zaľúbený pár.


Apartmány a izby

Každá izba či apartmán má svoje osobité čaro. Spálne sú priestranné, vždy pedantne upratané a do každej z nich je možné priložiť detskú postieľku. Všetky postele sú vybavené kvalitnými strunovými matracmi, páperovými vankúšmi (na požiadanie antialergické) a kvalitným textilom.

Štandardom na izbách sú osušky, uteráky, fén a na apartmánoch a v štúdiu nájdete vybavenú kuchynku s jedálenským sedením.

Apartmány a izby

Spoločenská miestnosť

Spoločenskú miestnosť a obývačku s detským kútikom sme navrhli tak, aby si v nej každý člen našiel svoje miesto. Kuchyňa s barom a krbom tvorí centrum diania. Barové sedenie si vychutnajú hlavne páni. Pre spoločné raňajky a večere oceníte jedálenskú časť a v obývačke si vytvoria svoj „pelech“ deti rôzneho veku. Nájdete tu hračky, detské knižky, ale aj literatúru pre dospelých a spoločenské hry pre každú vekovú skupinu. Do obývačky pohodlne vidíte z kuchyne a baru takže deti aj dospelý majú svoj kľud, pričom sa neprekrikujete, no zároveň máte mládež pod dozorom .

Hracia miestnosť s kinom alebo izba na spanie

Miestnosť Vám vieme pripraviť ako izbu s možnosťou spania na šiestich futónoch (japonský matrac) s kompletným postielaním, osuškou a uterákom alebo ako hraciu miestnosť s kinom.

Je výbornou alternatívou aj v prípade horšieho počasia. Okrem stolného futbalu a hracieho stolu je k dispozícií aj kvalitný projektor s 4K obrazom a 300" plátnom, kde bude sledovanie filmov či rozprávok nezabudnuteľný zážitok bez boľavých očí vyťahaných od displeja.

Multifunkčná miestnosť

Wellness v súkromí

Vykročte v papučiach do záhrady a dovoľte si objaviť náš malý raj. Vonkajší bazén, fínska sauna s troma lavicami pre 9 osôb, ochladzovacia kaďa, solárna sprcha, odpočinková miestnosť je to, čo potrebujete k dokonalému znovuzrodeniu. Na požiadanie saunu pripravíme v dohodnutý čas, a tak po príchode z výletu môže Vaše telo plynulo zrelaxovať. Prírodné bylinné esencie sú vždy k dispozícií. Pre náročnejších či zvedavých welnesákov ponúkame saunový ceremoniál. Pravdaže nechýba záhradná kúpeľňa „Bob a Bobek“ s WC a sprchou, kde sa s radosťou určite osprchujú aj Vaše ratolesti.

Wellness

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén je to, čo si v našej chate zamilujete. V prípade rodín s deťmi, nebudete musieť počúvať "kedy už pôjdeme na kúpalisko". Stačí vyjsť na dvor, deti sa vyčľapkajú a rodičia si oddýchnu bez ďalších investícií a šoférovania.

Pre dospelých nie je lepší pocit, ako sa po túre vyvaliť do bazéna a zregenerovať boľavé nohy, poprípade si vychutnať romantické večerné kúpanie pod hviezdami.

Altánok a záhrada

Praskajúci oheň, víno s priateľmi, nekonečné debaty alebo príjemné ticho pod hviezdami. Zabavte sa pri žolíkovi či pomaly už historických dostihoch a užite si príjemné chvíle s najbližšími. Odvážnych, ale aj unavených v altánku poteší váľanda.

Dominantný VULCANO gril čaká na Vašu obľúbenú zeleninu a mäsko či pozbierané hríbiky. Gulášik pre celú rodinu pripravíte zase v nerezovej kotline.

Altánok a záhrada

Detské ihrisko

Deti sa na záhrade bezpečne prehrajú, a najlepšie je, že ich máte v dohľade z oddychovej zóny altánku či wellness. Vyšantia sa na hojdačkách, šmýkačke, malkáči sa radi zarobotia v pieskovisku, a už skoro veľkáči sa môžu dosýtosti vyskákať na trampolíne.

V prípade záujmu zabezpečíme opatrovateľskú službu so zodpovednou osobou. Deti sa zabavia, zahrajú hry, zaspievajú, nakreslia obrázky, zatiaľ čo Vy máte čas na wellness, masáže, romantický výlet či večeru.

Bylinková masérňa

V každodennom zhone niet čas na masáž, a ak sa aj nejaký nájde, za masážou je nevyhnutné cestovať. U nás máte možnosť dať si masáž hneď po saune alebo kúpeli v jakuzzi a to je snom asi každého. V našom privátnom wellness si vychutnáte masáž naplno iba Vy a Vaši najbližší. Deti sa zatiaľ zabavia v kolektíve kamarátov alebo so starkými. Vy máte konečne čas a ideálny priestor si vychutnať príjemnú relaxačnú masáž s našim skúseným masérom alebo dostať telo do poriadku s fyzioterapeutom.

Masáže

Prízemie a záhrada

Prizemie

Poschodie

Poschodie

Podkrovie

Podkrovie Hracia miestnost

Cenník ubytovania

450€

/noc/objekt/1-15 osôb

Pobyt cez pracovný týždeň jar/jeseň
min. 2 noci
Každá ďalšia osoba +20€/noc

580€

/noc/objekt/1-24 osôb

Víkendy jar, jeseň min. 3 noci
Sezóna min. 4 noci (v závislosti od obsadenosti)
580€ od Leta 2023 pribudne v záhrade bazén 4x3m

900€

/noc/objekt/1-24 osôb

Silvester: 26.12. – 2.1.
Trojkráľový termín: min. 4 noci v závislosti od obsadenosti
Vianočný termín: min. 3 noci
Veľkonočný termín: min. 4 noci

  • upratovací poplatok 250 eur/pobyt
  • ubytovacia daň obci je 1 eur/osoba/noc